Bize Ulaşın

İda Prefabrik

Sürekli kendini geliştiren dinamik yapısıyla üslenmiş olduğu projelerin kaliteden taviz vermeden hızlı ve ekonomik çözümlerle inşa ederken sağlıklı, güvenli ve çevreye duyarlı çalışmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz

İnşaat projelerinde bireylerin ve kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir firma olarak insanlara modern ve konforlu hayat tarzı sunan yapılar üreten lider firmalar arasında yer almaktır.

Vizyonumuz
[ 25 yıllık deneyim ]

İda Prefabrik

Prefabrik ingilizceden dilimize geçen bir kelime olup; ingilizcede ön anlamına gelen ‘pre’ ve yapı anlamına gelen ‘fabric’ kelimelerinin birleşmesiyle oluşmuştur. Prefabrik dilimizde fabrika ön üretimli hazır yapıları ifade için kullanılmaktadır. Prefabrik yapılar modern teknoloji kullanımıyla kısa sürede üretilerek kurulum yerinde kolay olarak monte edilebilmektedir. 

“1978 yılından prefabrik bina üretim ve satışının, popülerliğinin artmasına kadar olan süreçte betonarme bina yapım aşamasındaki teknik detayları öğrenen ve prefabrik binanın önemini ve kalitesini kavrayan kurucumuz Ali Köksal önderliğinde Çanakkale’nin Ezine ilçesin de insanların hayallerini gerçekleştirmek isteyen kalitesi ve %100 müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen bir firmayız.”
Müşterilerimizin memnuniyeti en büyük referansımızdır. %100 müşteri memnuniyetiyle sektörün uzmanıyız ve sizi memnun etmeye kararlıyız.
100

kalite

100

güven

100

garanti